Artykuły, wiadomości

Pytanie do prawnika

Aktualności prawne

Biuletyn

  Wyszukaj słowa kluczowe w serwisie: w dziale:
<  |  powrót do listy  |  >
Artykuł sponsorowany
Materace sprężynowe – dla kogo spanie na materacu ze sprężynami będzie dobrym rozwiązaniem?

Dobór odpowiedniego materaca ma ogromne znaczenie dla snu

Sen jest zjawiskiem, którego każdy z nas doświadcza każdej nocy – a przynajmniej powinien. Jego powszechność i dosyć klarowna rola w naszym życiu sprawia jednak, że nie przykładamy do niego większej wagi. To błąd! Zadbanie o nocny wypoczynek to prosty sposób, by utrzymać gotowość na codzienne wyzwania. Skuteczny sen jest pierwszym, lecz niezwykle ważnym krokiem w drodze do satysfakcjonującego życia – sukcesów zawodowych, stabilnej psychiki, wysokiej formy fizycznej i znakomitego samopoczucia.

Dzięki odpowiedniemu wysypaniu się możemy łatwiej spalić nadmierne kilogramy, szybciej regenerować ciało po wysiłku, a dodatkowo mamy większą chęć na podejmowanie prozdrowotnych aktywności. To szereg korzyści, który płynie ze zdrowego snu, jednak lista nie jest wyczerpana. Moglibyśmy o tym mówić naprawdę przez długie godziny. Kluczem do zdrowego i skutecznego snu jest zapewnienie sobie odpowiedniej podstawy – materaca godnego naszych potrzeb. To bardzo skomplikowany temat; na wybór idealnego modelu wpływa zaskakująco wiele czynników. W tym artykule skupimy się na materacach sprężynowych – to najczęściej wybierany wariant.

 

Czym wyróżnia się materac sprężynowy?

Współczesne materace sprężynowe często są postrzegane na równi z materacami piankowymi. Co ciekawe, obecnie to tym drugim przypisuje się lepsze parametry względem higieny i mikroklimatu konstrukcji, jednak w przeszłości to właśnie modele ze sprężynami były bardziej atrakcyjne i pożądane przez klientów.

Mimo różnic między tymi dwoma typami istnieją na rynku modele, które wykraczają poza standardowe stereotypy. Jednym z przykładów jest materac Hilding Zorba, wyposażony w lateksową piankę, która zapewnia znakomite warunki osobom cierpiącym z powodu alergii. Ten materac korzysta z dosyć innowacyjnej konstrukcji, która jest jednak standardem w przypadku materacy Hilding. Jest to materac kieszeniowy – oznacza to, że sprężyny są oddzielone od siebie osobnymi kieszeniami. Zapewnia to wyższą stabilność w trakcie snu i sprawia, że nasze ruchy podczas wypoczynku nie wpływają na stabilność całości.

Współczesne modele kieszeniowe od Hilding często korzystają z dodatkowych pianek elastycznych, które sprzyjają jakości wypoczynku. Nie oznacza to jednak, że szybciej się zużywają. Innowacyjne materace sprężynowe marki Hilding mają długi okres gwarancyjny – nadają się do wykorzystania przez wiele lat. Oferują dodatkowo wielostrefowy system podtrzymywania ciała użytkownika, co sprawia, że zapewniają wypoczynek na najwyższym poziomie.

 

Postaw na sprawdzone rozwiązania marki Hilding

Wysokiej klasy materace do spania od Hilding są polecane przez portal www.zdrowykregoslup.pl i Szwajcarski Instytut AEH. Rozwiązania szwedzkiej firmy powstają z myślą o wszystkich osobach, które poszukują zdrowego, wygodnego i skutecznego snu. To produkty, które cieszą się znakomitymi opiniami wśród klientów – wynika to z zaangażowania marki w tworzenie propozycji zgodnych z najnowszymi odkryciami naukowymi. Hilding to firma, która odpowiedzialna jest za SleepLab, czyli laboratorium, w którym wykonywane są przełomowe projekty materacy Hilding i innych marek współpracujących z tą firmą.

Odkryj jeszcze więcej inspiracji dla zdrowego trybu życia i samorozwoju na www.veronique.pl.

Źródło: KRN.pl,   2021.01.11

wersja do druku

poleć znajomemu
do góry strony
<  |  powrót do listy  |  >
regulaminy   |   dla pośrednika   |   cennik   |   linki   |   polityka prywatności   |   serwisy partnerskie - polecamy   |   praca w KRN.pl   |   projekty domów   |   mapa serwisu   |   kontakt z KRN.pl

2003-2021 © KRN media Sp. z o.o.

Reklama w Internecie | Pozycjonowanie stron